Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá (8-15 hod )
0 ks
za Kč 0,00
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.09.2021
Kolekce BENSON EN ISO 20471
Nová kolekce BENSON výstražných oděvů ( splňující EN ISO 20471)  pro stavebnictví, silničáře, údržbu, logistiku, leteckou nebo lodní dopravu. Materiá... číst celé
24.08.2021
Kolekce NAOS
Nová dynamická kolekce CXS NAOS kombinuje všechny vlastnosti, které splňují požadavky pro moderní pracovní oděv. Konstrukce 4-way stretch umožňuje ro... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Aktuálně
Fotoobraz dle Vašich předloh nebo fotografií. Vaše fotka na skle nebo plátně ? Vaše vlastní fotografie se stává moderním a elegantním poutačem. Můžete si u nás nechat zhotovit fotoobraz z vlastní fotografie. Je to skvělý doplněk Vašeho domova, ale například i kanceláře. Zároveň ho můžete použít i jako originální dárek. Zcela jedinečným designovým prvkem z vlastní fotografie budete dělat radost i návštěvám.
  1. Úvod
  2. Firemní loga a reklama

Vážený zákazníku, můžeme pro Vás vyrobit reklamní potisk  již od 1ks.

  • Potisk triček, košil, zástěr
  • Potisk bezpečnostního textilu a bund
  • Potisk čepic, tašek, montérek, mikin atd.
  • Potiskneme víceméně jakýkoliv textil a doplňky
  • Potiskneme vám jeden kus např. k prezentaci
  • Potiskneme a dodáme kompletní firemní textil
  • Zpracujeme grafický návrh či vizualizaci potisku textilu
  • Návrh přeměníme v realitu

Cenu Vám vypočteme na základě Vámi zaslaného grafického zpracování ve formátu .pdf, .ai, .cdr, .eps.

Reklamní oděvy můžeme mimo jiné nabídnout od společnosti ADLER, XFER , ROLLY, a další

Výroba reklamních poutačů a bannerů.

Grafické návrhy firemních log a potisků.SÍTOTISK
- technologie potisku, při níž se barva loga protlačuje přes speciální síto upnuté v rámu. Barva se vpíjí přímo do struktury materiálu a stává se tak jeho součástí. Poté je tepelně fixována. Tato technologie se nedá aplikovat na fleece, pletené či zimní zboží, kšiltovky, zdvojené materiály. Výhodou je velký výběr barev, vysoká odolnost vůči mechanickému zatížení. Sítotiskem lze docílit i drobnějších kontur.

ŘEZANÝ NYLON (FLEX) A ŘEZANÝ FLOCK
- technologie, jejíž princip spočívá v přenosu daného grafického prvku na elastickou vinylovou (hladká) či flockovou (imitace semiše) fólii, kdy po vyřezání a separaci  nežádoucího materiálu je tento grafický prvek přenesen za pomocí termolisu na vybraný textil. Tuto technologii nelze aplikovat na pogumované a fleece oděvy. Nevýhodou je omezený výběr barev, nelze tvořit extrémně malá loga nebo tenké kontury.

TISK NA ŘEZANÝ FLOCK
- u této technologie se jedná o kombinaci řezaného flocku a sítotisku. Flockový materiál se vyřeže na potřebný tvar, potiskne se sítotiskem a následně aplikuje termolisem na oděv.

TIŠTĚNÝ FLOCK
- technologie, kdy se pomocí elektrického náboje nastřeluje drcená stříž na nános lepidla. Výhodou této technologie je barevná stálost, nevýhodou omezená barevná paleta.

SUBLIFLOCK
- technologie, při niž se používá materál pro přenos na požadovaný textil s jemným chlupem. Nahrazuje řezaný flock v případě, že je požadavek na plnobarevný potisk. Je aplikovatelný na téměř libovolný textilní materiál. Požadovaný motiv nelze přesně opracovat, tudíž pod ním vzniká pravidelný útvar (čtverec, obdélník, trojúhelník), který lze obarvit na požadovaný odstín.Tuto technologii nelze aplikovat na pogumované a fleece oděvy.

SUBLIFLEX
- technologie, při niž se používá hladký materiál s jemným leskem působící "honosnějším" dojmem. Nahrazuje řezaný nylon (flex) v případě požadavku plnobarevného potisku. Požadovaný motiv lze u této technologie přesně opracovat. Technologie SUBLIFLEX se doporučuje při požadavku na vícebarevná loga a na potisk pro oděvy, kde bude požadováno praní do 90 s C. Je aplikovatelný na téměř libovolný materiál, nelze jej aplikovat pouze na pogumované oděvy, nedoporučuje se aplikace na fleece oděvy.TRANSFER
- v podstatě se jedná o využití principu sítotisku. U této techniky tisku je grafický motiv vytištěn nejprve na speciální přenášecí fólií a z té je prostřednictvím působení tlaku a hlavně tepla přenesen na povrch finálního nosiče. Při požadavku na zvýšenou odolnost vůči mechanickému zatížení se na transferový potisk nanáší vrstva speciálního lepidla. Transferovou technologii potisku není možné aplikovat na pletené, fleece a pogumované oděvy, její výhodou je však možnost využití široké škály barev.

LASERTISK
- technologie, při níž se logo digitálně přenese na speciální nosnou fólii, která je následně aplikována na finální výrobek. Povrch je plastický jako u řezaného nylonu a touto technologií je možné přenášet i fotografie. Výhodou je velký výběr barev, možnost dodržení i velice drobných detailů. Nelze aplikovat na fleece a gumové oděvy.

LASER TISK NA ŘEZANÝ FLOK
- na flokový mareriál se přenese laserovou technologií motiv (možno i foto) a aplikuje se termolisem na oděv.

VÝŠIVKA
- trvalá forma prezentace, kvalitou a životností vysoce převyšuje tiskové technologie. Vyšší cenu naprosto vyrovnají výhody jako jsou stálost, odolnost při praní vysokými teplotami (s vyjímkou bělení a impregnace), odolnost při chemickém čištění.

PUFF TECHNOLOGIE
- technologie totožná s  klasickým sítotiskem, kdy se do barvy přidá aditivum, které způsobí tzv. 3D efekt (potisk se jakoby napění). Tato technologie je adekvátní náhradou tištěného flocku.

IMPREGNACE
- jedná se o ochranu oděvů chemickou cestou. Nabízíme dva typy impregnace - protiprašnou a nehořlavou.

Kontakt

Vlastimil Bárta - TOMCAT CZ

Pro zpřehlednění komunikace prosím preferujte e-mail, který je k dispozici i po osmnácté hodině a o víkendech.

Provozovatel e-shopu www.tomcatcz.cz

 
Logo
Vlastimil Bárta - TOMCAT CZ
Po-Pá (8-15 hod )
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz