Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá (8-15 hod )
0 ks
za Kč 0,00
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.09.2021
Kolekce BENSON EN ISO 20471
Nová kolekce BENSON výstražných oděvů ( splňující EN ISO 20471)  pro stavebnictví, silničáře, údržbu, logistiku, leteckou nebo lodní dopravu. Materiá... číst celé
24.08.2021
Kolekce NAOS
Nová dynamická kolekce CXS NAOS kombinuje všechny vlastnosti, které splňují požadavky pro moderní pracovní oděv. Konstrukce 4-way stretch umožňuje ro... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Aktuálně
Fotoobraz dle Vašich předloh nebo fotografií. Vaše fotka na skle nebo plátně ? Vaše vlastní fotografie se stává moderním a elegantním poutačem. Můžete si u nás nechat zhotovit fotoobraz z vlastní fotografie. Je to skvělý doplněk Vašeho domova, ale například i kanceláře. Zároveň ho můžete použít i jako originální dárek. Zcela jedinečným designovým prvkem z vlastní fotografie budete dělat radost i návštěvám.
  1. Úvod
  2. Pro FIREMNÍ zákazníky

Vážení obchodní přátelé,

úvodem mi dovolte, abych Vás ve stručnosti seznámila s naší rodinnou firmou, která se zaměřuje především na ochranu a bezpečnost zdraví při práci.
Jsme si vědomi, jako rodinná firma, důležitosti každého zákazníka a proto klademe důraz na nejvyšší kvalitu výrobků i služeb.
Nechceme být pouze obchodní společností, která by svým zákazníkům pouze dodávala zboží, ale snažíme se náš obchod povýšit na komplexní službu zákazníkovi.


Naším záměrem je řešit problémy zákazníků jak po stránce technické tak i ekonomické a dosáhnout co nejlepšího poměru mezi kvalitou, účinností a v neposlední řadě i cenou námi dodaného zboží.

Služby našim zákazníků
 zaručujeme velmi profesionální práci a jednání se zákazníky, kvalitní servis a vstřícnou komunikaci
 dodávky zboží zdarma po celé republice, kde si určíte
 záruka na zboží 2 roky
 na veškeré námi prodávané zboží, které podléhá zákonu 22/1997 Sb. a nařízení vlády č. 172/1997 Sb., o technických požadavcích na OOPP bylo vydáno prohlášení o shodě podle zákona 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a o změně a doplnění některých zákonů a podle nařízení vlády č. 172/1997 Sb., kterým se stanoví technické požadavky na osobní ochranné prostředky.
 V minulém roce jsme rozšířily naší firmu o své grafické a tiskařské stroje na výrobu potisků, výšivky řešíme externím dodavatelem za příznivé ceny ve vysoké kvalitě.

Řešíme Vaše problémy
 možnost tzv.náhradního plnění prostřednictvím partnerské společnosti
 návrhy designu a provedení pracovního ošacení jsme schopni řešit okamžitě prostřednictvím šicí dílny formou zakázkového šití včetně potisků a výšivek
 provádíme různé prezentace sortimentu i případná školení o bezpečnostních pomůckách

Šetříme Váš čas a peníze
 navrhneme pro Vás technicko-ekonomicky nejvýhodnější řešení na konkrétní sortiment nebo na danou akci s výběrem těch nejvhodnějších komponentů dle Vašich požadavků
 zboží dodáváme max. do 4 pracovních dnů včetně potisků, tím vaše skladové zásoby nemusí být tak velké
 v případě Vaší potřeby přijedeme my za Vámi

Máme pro Vás lepší ceny - registrujte se ! 

Naše společnost se od svého založení profiluje jako dodavatel kompletního sortimentu ochranných pracovních pomůcek, drogerie a jako výrobce pracovních oděvů a dodavatel reklamního textilu, který jsme schopni opatřit strojní výšivkou a různými druhy potisků s možností dodání v režimu náhradního plnění z  chráněné dílny, která zaměstnává více jak 60% zdravotně znevýhodněných spoluobčanů.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.
                                                                                 S pozdravem

Kontakt

Vlastimil Bárta - TOMCAT CZ

Pro zpřehlednění komunikace prosím preferujte e-mail, který je k dispozici i po osmnácté hodině a o víkendech.

Provozovatel e-shopu www.tomcatcz.cz

 
Logo
Vlastimil Bárta - TOMCAT CZ
Po-Pá (8-15 hod )
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz