Novinky
Zobrazit všechny novinkyAktuálně
Fotoobraz dle Vašich předloh nebo fotografií. Vaše fotka na skle nebo plátně ?
Vaše vlastní fotografie se stává moderním a elegantním poutačem.
Můžete si u nás nechat zhotovit fotoobraz z vlastní fotografie. Je to skvělý doplněk Vašeho domova, ale například i kanceláře. Zároveň ho můžete použít i jako originální dárek. Zcela jedinečným designovým prvkem z vlastní fotografie budete dělat radost i návštěvám.
- Úvod
- Pracovní a bezpečnostní obuv
- Obuv VM FOOTWEAR
- Obuv BUFFALO S3, kotníková
Obuv BUFFALO S3, kotníková
- Kompletní specifikace
- Vlastnosti
- Ke stažení
Obuv BUFFALO S3, kotníkováKč 4 596,79/ párKč 3 799,00 bez DPH
Kompletní specifikace
otníková bezpečnostní obuv - celokožená s membránou FREE-TEX®, s uzavíracím systémem Boa® Fit System, s Michelin® podešví
| svršek | lícový hovězinový CRAZY HORSE v tloušťce 2,0 - 2,2 mm |
| podšívka | termoizolační paropropustná MEMBRÁNA FREE-TEX®* |
| vkládací stélka | lehčený polyuretan s vysokou absorbční schopností, antistatická |
| podešev | MICHELIN®-PU/RUBBER - do 300°C, HRO**, SRC - odolná proti palivovým olejům, protiskluzná, antistatická |
| velikost | 39 - 48 |
| norma | ČSN EN ISO 20345:2012 |
| provedení | S3 HRO SRC CI WR - s kompozitní tužinkou a kevlarovou planžetou, hydrofobní, MEMRÁNA FREE-TEX®, Boa® Fit System, Michelin® podešev |
*MEMBRÁNA FREE-TEX®
sandwich 3 speciálních paropropustných vrstev a jedné voděodolné vrstvy, spolu s mezidpodšívkou a usňovým svrškem obuvi tvoří dokonalé řešení optimálního klima uvnitř obuvi. Zajišťuje tepelnou izolaci, paropropustnost a voděodolnost.
**HRO podešev
odolnost podešve proti kontaktnímu teplu do 300°C
Michelin® podešev - podešve jsou vybaveny kombinací speciálně upravených pryžových směsí a jsou inspirované jedinečným technickým designem světově známých pneumatik značky Michelin®.
Dovozce
VM Footwear s.r.o.
Vlastnosti
Základní stupeň ochranyS3
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích

